Samsung Omnia 7 İnceleme !...

CHIP Online, Samsung'un Windows Phone 7 bombası Omnia 7'yi A'dan Z'ye inceledi...

Samsung, Omnia 7 ile Windows serisini devam ettiriyor. Piyasadaki en iyi Windows Phone 7 işletim sistemine sahip olan bu telefon, kamerası ve mükemmel ekranıyla dikkat çekiyor.


Samsung Omnia 7 İnceleme
Şık bir ekran
 
 

Bu konuda okuyacaklarınız:Telefonu açmamızla Omnia 7'nin büyüleyici erkanı gözümüze çarptı. Mükemmel AMOLED ekran, yazıları ve resimleri net ve estetik bir şekilde gözler önüne sunuyor. Bu özelliği ile Omnia 7 diğer WP7 telefonlarından ayrılıyor. Bunu tahmin etmek pek de zor değil, çünkü Microsoft katı prensipleriyle Windows Phone 7 işletim sisteminde belli standartlar oturtmuş durumda. 4 inçlik AMOLED ekrana sahip olan Samsung Omnia 7'de bu standartları iyi şekilde kullanıyor. Açık ortam ışığında yaptığımız ölçümlerde parlaklığı 343 cd/m² çıktı. Her ne kadar en iyi değerlere sahip olmasa da ortalamanın üstünde.

Samsung Omnia 7; üreticinin belirttiğine göre 123 x 64 x 12 milimetre ölçülerinde ve 139 gram ağırlığında. Her ne kadar ağırlığı az olmasa da mükemmel bir işçiliğe sahip. Elinizde hoş duran bu telefon, metal ve cam gibi materyallerle çok güzel uyum sağlıyor. Batarya testimizde iyi bir başarı sağlayan Omnia 7, tam çeken bir yerde tam parlaklıkla ve aynı zamanda internete bağlı olarak 5 saat konuşma süresine ulaştı. Hiç şarjı yokken şarjı tam doldurmak sadece 3 saat alıyor. 

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Asp.NET MVC Eğitimi (Örnek Proje )

Asp.NET MVC Üye Giriş Çıkış İşlemleri

Asp.NET MVC Şifremi Unuttum ile Şifre Resetleme İşlemleri