anarsamadov.com’dan birinci çekiliş...

Evet arkadaşlar uzun zamandır bir çekiliş yapmak istiyordum. Çok düşündüm nasıl yapayım, ne hediye edeyim diye. Bir karar verdim sonunda. Zamanla daha güzel çekilişler yapacağım Allah kısmet ederse.

Ne Yapmam Gerekiyor?

Çok basit :) 3 seçenekten birini veya hepsini yapabilirsin.
  1. Bu çekilişi blog sayfanda duyurarak 3 çekiliş hakkı
  2. Facebook sayfamı beğenerek 2 çekiliş hakkı
  3. Facebook, Twitter veya FriendFeed sosyal paylaşım ağlarında sitemdeki web tasarım kategorisine ait makalelerden herhangi birini paylaşarak 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Kurallar

Üstte yazdığım 3 madde için birer kural belirlemem gerektiğini düşündüm. Aşağıda belirteceğim kurallar sırasıyla üstteki 3 maddeyi açıklamaktadır.
1.1 Her blog’da bir tanıtım yazısı ile çekilişi tanıtabilirsiniz. Bir blogda iki yazı yazarak 6 çekiliş hakkı kazanmak söz konusu olamaz. Farklı bloglarda tanıtım yaparak her blog için ayrı ayrı 3 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Bloglar’a eklenen yazılar çekiliş bitiş tarihine kadar kesinlikle silinemez.
2.1 Sadece Facebook sayfamdaki Beğen düğmesine tıklamakla 2 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Çekiliş bitiş tarihine kadar facebook sayfasından ayrılan tespit edilirse çekilişe katılma hakklarını kaybedecekler.
3.1 Facebook, Twitter veya FriendFeed sosyal paylaşım ağlarından herhangi birinde belirtilen kategorideki makalelerden herhangi birini paylaşmakla 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Aynı sosyal paylaşım ağında 1′den fazla makale paylaşmak daha fazla çekiliş hakkı kazanmak demek değildir. 3 sosyal paylaşım ağında da makale paylaşımı yaparsanız 3 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Çekilişe Kimler Katılamaz?

Çekilişe yurtdışındaki ziyaretçiler katılamaz.

Çekiliş Sonunda ne kazanacağım?

Çekiliş sonunda aşağıdaki kitaplardan birini hediye edeceğim. Kazanan kişi hangisini isterse o kitabı göndereceğim. İki kitabı da hediye etmiyorum SADECE BİRİNİ!
Fiyat farkı var, eşit hediye değil diyebilirsiniz. Fakat kitabı zaten bir kişiye hediye edeceğim ve de bana göre fiyatı değil amaca uygun olması önemlidir. Gönül isterdi farklı konularda birkaç kitap olsun ama şimdilik iki farklı konu seçtim. PHP ve  (Grafik ve Animasyon)

Kodlab yayınlarından Her Yönüyle PHP 6

Kodlab yayınlarından Grafik ve Animasyon

Çekiliş Nasıl Yapılacak?

Çekilişe katılan her kişi için çekilişe katılma hakkına göre (örnek: 3 çekiliş hakkı için 3 çekiliş numarası) otomatik numaralar verilecek. Ardından Random.Org sitesinden minimum ve maximum değerler verilerek rastgele bir numara seçilecek. İlk seçilen numara asil, ardından 3 yedek seçilecek. Asil katılımcıya e-posta adresinden ulaşılmaya çalışılacak. 3 gün içerisinde ulaşamadığım taktirde sıradaki yedek asil olarak seçilecektir. Çekilişi yaparken video kayıt yaparak yayınlayacağım :)

Çekilişe Son Katılma Tarihi?

Çekiliş 31 Mart 2011 saat 23:59‘da bitecektir. Sonuçlar 3 Nisan 2011 tarihinde açıklanacak ve kazanan kişiyle irtibata geçilerek hediye gönderilecektir.

Diğer Bilgiler:

Yukarıda açıkladığım 3 maddeden herhangi birine katılan katılımcılar bu yazının altına yorum bırakmalı ve yaptığı paylaşımın linkini vermelidir. Sadece link veren katılımcılara çekiliş hakkı tanınmayacaktır. Yorumda mutlaka anlamlı mesaj yazılmalıdır.
İlk Çekiliş Umarım Hepimiz için hayırlı olur :) Bol Şans Herkese :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Asp.NET MVC Eğitimi (Örnek Proje )

Asp.NET MVC Makale Ekleme Resim Yükleme Boyutlandırma İşlemleri

Youtube Oynatma Listesi (Playlist) Toplu Video İndirme