Çizgi-TAGEM ( Çizgi Teknoloji Araştırma Geliştirme Merkezi) Yazılım Eğitimleri

Çizgi-TAGEM ( Çizgi Teknoloji Araştırma Geliştirme Merkezi) Yazılım Eğitimleri

Uzun süredir takip ettiğim ve 2 adet sertifika aldığım Çizgi-tagem.org un 2011 yaz dönemi yazılım eğitimlerini incelemeye alacağız.


Visual Studio 2010 Temelleri (Mayıs 2011)

Bu eğitim programı yazılımcılar için geliştirilmiştir. Visual Studio 2010 .NET Framework 4, Microsoft firmasının temel yazılım geliştirme görevleri gerçekleştiren bireyler için tasarladığı bir yazılım aracıdır.


Adobe Captivate 5 Temelleri (Haziran, 2011)

Adobe® Captivate programı herkesin hızlı bir şekilde güçlü ve çekici simülasyonlar, yazılım gösterileri ve multimedya bilgisine gerek olmadan senaryo tabanlı eğitimler yaratmasına olanak tanır.MySql Veri Tabanı ve PHP Temelleri (Haziran, 2011)

MYSQL açık veri tabanı ile PHP temelleri eğitim programı yazılımcılar için geliştirilmiştir. PHP, özellikle Web için tasarlanmış olan, sunucu taraflı çalışan bir script dilidir. Açık kaynak kodlu bir veri tabanı ile donanması dili çok daha efektif kılmaktadır.


AutoCad 2011 Temel Eğitimi (Temmuz 2011)

AutoCAD, Autodesk firması tarafından üretilip geliştirilen, tasarım ve çizimlerin bilgisayar ortamında yapılmasını sağlayan ve halen 80 ülkede 17 dilde versiyonları bulunan ve bir Computer Aidet Draffing and Desing(Bilgisayar Destekli Teknik Çizim ve Tasarım) paketidir.


3ds Max 2011 Temel Eğitimi (Ağustos 2011)

3ds Max Autodesk tarafından geliştirilen bir 3D modelleme, Görselleştirme ve Animasyon programıdır. MSDOS ortamında çalışan 3D Studio yazılımının devamı olan 3ds Max'in son sürümü, 2010 yılında çıkan 3ds Max 2011'dir. Bu eğitim programı 3ds Max 2011'in temel özelliklerini ele almaktadır.


Adobe CS5 Web Tasarımı (Ekim 2011)


Çizgi-TAGEM'in gönüllü bilişim öğretmenleri tarafından hazırlanan Adobe CS5 Web Tasarım Eğitimi
Adobe CS5 Grafik Tasarımı (Ekim 2011)


 Çizgi-TAGEM'in gönüllü bilişim öğretmenleri tarafından hazırlanan Adobe CS5 Grafik Tasarım Eğitimi

Bu blogdaki popüler yayınlar

Asp.NET MVC Eğitimi (Örnek Proje )

Asp.NET MVC Makale Ekleme Resim Yükleme Boyutlandırma İşlemleri

Youtube Oynatma Listesi (Playlist) Toplu Video İndirme