Türk Telekom PİLOT Başvuruları Başlıyor!Türk Telekomun Girişim hızlandırma programı PİLOT 05 Şubat - 4 Mart tarihleri arasında başvurularını almaya başlıyor. Başvuru için tıklayınız.

Girişiminizi hayata geçirme noktasında sizlere eşsiz fırsatlar sunan Türk Telekom PİLOT ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sayfayı ziyaret ederek geniş bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kısaca Türk Telekom Pilot?


Türk Telekom tarafından 2013 yılında hayata geçirilen PİLOT, Türkiye’deki ilk kurumsal girişim hızlandırma programıdır. Türk Telekom, PİLOT ile girişimcileri desteklemeyi, girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi ve girişimlerle iş birliği yaparak müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Hızlandırma programı kapsamında girişimlere Türk Telekom ile iş birliği fırsatı, nakit desteği, eğitim, mentorluk, iş bağlantıları, yatırımcılara erişim, ofis alanı, teknoloji altyapısı, mobil iletişim paketi ve tanıtım desteği sağlanmaktadır. 12 hafta süren programın sonunda ekiplerden, doğrulanmış bir iş modelini esas alan ‘Ana Fonksiyonlara Sahip Ürün (MVP)’ ortaya çıkarmaları beklenir. Programı başarı ile tamamlayan ekipler geliştirdikleri MVP ve iş modelini, seçkin yatırımcıların katıldığı ‘Demo Day’ etkinliğinde sunarlar.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Asp.NET MVC Eğitimi (Örnek Proje )

Asp.NET MVC Makale Ekleme Resim Yükleme Boyutlandırma İşlemleri

Youtube Oynatma Listesi (Playlist) Toplu Video İndirme