Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan Detay Maxinet Basın DuyurusuMerhaba,
Bir süredir gündemi meşgul eden yeni nesil! yatırım ve para kazanma yöntemlerinden olan Detay Maxinet firması için Gümrük ve Ticaret Bakanlığının en son yayınlamış olduğu Basın Duyurusu sistem için pek parlak olmayan sonuçlar doğuracağa benziyor.

İnceleme ve sonrasında oluşturulan raporu sizlerle paylaşacağım fakat öncesinde biraz konuya değinmek istiyorum.

Sisteme paket satın alarak dahil olunuyor. Belirli ücretler karşılığında 3 adet paket var. Girişte para ödüyorsunuz yani! Sonrasında size bir bilgisayar gönderiyor. Piyasa değerini vs. araştırabilirsiniz. Neyse gelelim yaptığı işe... Bu size gelen bilgisayara kurduğunuz program ile anlaşmalı web sitelerini dolaşıyor, siteyi google'da üst sıralara taşıyor. Yaaaniiii Dijital pazarlama ve SEO işi yapıyorlar (mış). Sisteme giren arkadaşlara sordum. Madem dijital pazarlama ve seo işi yapılıyor? Neden arama motorunda "Dijital pazarlama", "seo" gibi kelimelerde yoksunuz. Yada bu dijital pazarlama ajansları salak mı? Anlamaya ve anlatmaya çalıştığım insanlar oldu fakat para gerçekten çok tatlı :) Bu sistemin saadet zinciri olmadığını, diğer kapatılan veya yurtdışına kaçan çiftlik bank, anadolu farm, sütbank vs gibi bir sistem olmadığını devlete vergilerini ödediğini belirttiler. Bende en son baktım herkes halinden memnun. Hayırlı işler bol güneşler diyerek Detay Maxinet işi ile ilgilenen arkadaşlara başarılar diledim. sonuçta insanları rahat bırakmak lazım. Dijital pazarlama ve SEO yapıyorlar. Bu ciddi bir iş. Konuşulacak pek çok tarafı vardır ama burada kesmek istiyorum. Tabi son Çiftlikbank olayından sonra gözler bu tür yapılara dikilince bu sistemde incelemeye girdi. sonuçlarının pek parlak olacağını düşünmüyorum fakat sisteme yeni giren ve içeride parası kalacak arkadaşlara da gerçekten üzüldüğümü belirtmek isterim.


Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Detay Maxinet Firması için yayınlamış olduğu en  son Basın Duyurusunu linkten okuyabilirsiniz.Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Asp.NET MVC Eğitimi (Örnek Proje )

Asp.NET MVC Üye Giriş Çıkış İşlemleri

Asp.NET MVC Şifremi Unuttum ile Şifre Resetleme İşlemleri